Klinika ProfMed

Poznaj nas


Przychodnia lekarska ProfMed funkcjonuje od 18 maja 2015 roku. W tak krótkim czasie zgromadziliśmy najnowocześniejszy sprzęt medyczny oraz specjalistów w niemal każdej dziedzinie. Pacjent i jego zdrowie stawiamy na pierwszym miejscu. Możemy zagwarantować usługi na najwyższym poziomie. Zadbaj o swoje zdrowie kompleksowo!

O Klinice

W dniu 18 maja 2015 r. uruchomiono najlepiej wyposażoną przychodnie lekarską w Olsztynie. ProfMed wyróżnia się dostępnością lekarzy niemal każdej specjalizacji oraz sprzętu, który wynosi naszą diagnostykę na wyższy poziom. Zdrowie naszego pacjenta jest dla nas najwyższym dobrem

Nasz personel poprzez ciągłe kształcenie się zapewnia najlepsze metody leczenia. Działania te wyróżniają nas na rynku medycznym i czynią jednym z liderów w branży. Dnia 30.10.2015r otrzymaliśmy Certyfikatu PN-EN ISO 9001:2009 potwierdzający świadczenie usług na najwyższym poziomie w zakresie:
- pracowni endoskopowej,
- ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w rodzaju: poradni internistycznej, kardiologicznej, chirurgicznej, ortopedycznej, ginekologicznej, onkologicznej, urologicznej, endokrynologicznej, neurologicznej.

Przychodnię ProfMed utworzyliśmy z myślą o opiece zdrowotnej nad całą Rodziną. W naszej ofercie znajdują się także specjalne pakiety dla firm. Zgodnie z sentencją, iż „nie ma ludzi zdrowych a są tylko źle zdiagnozowani, których należy leczyć”, my oferujemy Państwu szeroki zakres wysokiej jakości usług medycznych w każdej dziedzinie. Nasza Przychodnia w szybki i nowoczesny sposób pozwoli dokładnie zdiagnozować każdego pacjenta, a w przypadku wykrycia zmian podjąć odpowiednio dobrane leczenie. Jako nowoczesna placówka usług medycznych świadczymy również zabiegi medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej.

Dbając o komfort Pacjentów oferujemy Państwu wizyty domowe w zakresie których realizujemy porady specjalistyczne, zabiegi pielęgniarskie oraz kontrolę stymulatorów i urządzeń wszczepialnych. W dzisiejszym świecie liczy się przede wszystkim jakość i czas, a my staramy się wyjść temu naprzeciw realizując usługi na światowym poziomie przy krótkim czasie oczekiwania. Oferujemy porady i zabiegi specjalistyczne nawet tego samego dnia.
Serdecznie zapraszamy do Przychodni ProfMed